October 2012

Něco je špatně...

28. october 2012 at 20:11 | Eli
Něco je špatně. No vlastně, všechno je špatně! Vždyť se podívejte kolem sebe. Špatně je asi úplně vše! Špatný je i každý člověk! Každý má záporné vlastnosti i ty kladné.

Tohle bylo jen kraťoučké a chcem říct že přestanem psát pro TT! Rubrika se maže!

Hudbu nesnáší jen blázni

27. october 2012 at 22:47 | Eli
Máte rádi hudbu? Proč jen se ptám, určitě jo! (No doufám :DD) Protože jako, hudba je bezvadná! Ale vážně, i když třeba jedem někam daleko v autě, tak poslouchám hudbu. Jako by mě to uklidní.

Celeste Buckingham - Run Run Run
Bezvadná písnička! Jedna s těch nej ♥♫


Počasí na houby

27. october 2012 at 20:17 | Eli
Aloha affíci a návštěvníci tohoto blogu,
Trochu jsme upravili vzhled blogu a písmenka. Jenom taková rychlovka a dočasně. A jak se máte? Já - HROZNĚ. Jsem nemocná a vůbec nemůžu mluvit. Bolí mě v krku i když nemluvím. U nás jen pořád leje, vůbec nesněží jako píše každý. Ach jo. Je to úplně na prd. Už se těším na zimu a lyžování. Když už nemůžu mluvit tak si můžu popovídat aspoň s váma přes blog. Budu mudet končit. Já vím. Krátkej člnek, ale neva. Smějící se

Hot or Not

26. october 2012 at 21:40 | Eli
Ahoj,
Přidám vám tu Hot or Not na Listopad. Každý měsíc jiná fotka.

Já myslím že určitě Hot! Hlásněte v Anketě.

Prázdky

26. october 2012 at 11:00 | Eli |  Diary
Ahojky všichni,
Promiňte že jsem tady dlouho nebyla, neměla jsem čas ani náladu. Máte taky prázdniny? Alespoň je prodloužený víkend :-DD Teď mám dost času, takže budu psát víc. Možná že budu na blogu i přes noc :) Jen v neděli nebudu psát, musím se učit matiku a vlastivědu (neboli Zeměpis) takže nevím. Teď jsem dopila kakao, a asi budu bráchovi číst, protože do mě tady furt hučí že se nudí :-) Za dva týdny mu bude pět roků, bude oslava! Ještě musím koupit dárky, doufám že to všechno budu stíhat. Dneska ještě napíšu. Tak zatím Páčko ♥

Já jsem tak blbá!!!!!!!!!!!!

25. october 2012 at 21:34 | Eli
V červnu jsem měla úplně první bleskovku. Říkala jsem si, že je to škoda že skoro pět měsíců nikdo nepíše. Až teď jsem si všimla, že jsou tam DVA SPAMY! Tak se strááášně omlouvám HURVAIZ A T&B že nedostali své ceny. Ale blog od T&B mi nejde zobrazit. Nevim. Zapíšu si je do výherního sešitu (info ZDE a ZDE) a později dostanou své ceny. Ještě jednou se vám omlouvám!!!
Vaše Eli

Sny se opravdu plní (?)

21. october 2012 at 14:10 | Eli
Je to pravda? Plní se sny? Podle toho jaké. Jestli jsou to sny krátkodobé, jako například jít do kina, zlepšit si známky, takovéhle cíle jsou brnkačka. Ale pak jsou tu ty dlouhodobé, co není až tak lehké splnit. Nerozhodný Jako třeba vymalovat si svůj pokoj, koupit si kočku, a tak dále. To není až tak lehké, že jo? Usmívající se Ale teď, tohle byly spíš přání. Sen je něco úplňě jiného. Sen, to se nedá tak dobře vysvětlit jako přání. To je něco, co si vážně přeješ ze srdce. Sen není žádná lehká věc, jako třeba koupit si vysněné kozačky, sen je vážně něco lepšího a vetšího. Než se sen splní, to může trvat klidně tři roky. Ten jeden sen, tři roky. Překvapený Máte Nějaké sny? Splnil se vám už nějaký SEN? Mě Ne. Můj sen pořád trvá.


Díkes!!

20. october 2012 at 13:33 | Eli
Děkuju za diplomek! Jsem na druhém místě!
Mrkající

Jsi SBéčko?

19. october 2012 at 14:30 | Eli
……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥
Tohle srdíčko pošli všem svým SB, aby věděly že je máš rád/a!!! Pokud to nepošleš, znamená to, že je nemáš rád/a a že nechceš být jejich SB!!!

Notak, napiš to všem!

Jsem zlá...

19. october 2012 at 13:50 | Eli
Budu tě škrábat.
Budu tě tahat.
Budu tě škubat.
Budu tě kopat.
Budu tě mlátit.
Budu tě boxovat.
Budu tě drápat.
Budu na tebe zlá.