January 2013

Jak vložit překlad na blog?

31. january 2013 at 16:54 | Sany |  Tipy, triky
Ahojte,
sorry že jsem včera nestihla ukázat tu kresbu, přišla k nám kamarádka a pak jsem měla domácák z češtiny. Jaké bylo výzo? U nás docela fajn. Dneska mám návod jak vložit překlad na blog. My to sice nemáme, ale i tak je to dost dobrá věcička. Rozklikni celý článek. :33

The Sims 3 - studentský život

30. january 2013 at 12:30 | Sany
Jupííí!!!!!!!!!!!!!
Já se tak těším! Už v Březnu 2013 vyjde nový dodatek do hry The Sims 3: Studentský život! V březnu letím do obchodu! :D


Jupí, mám volno!

30. january 2013 at 12:00 | Sany |  Diary
Ahojte,
možná si říkáte, jak to, že píšu tak brzo. Dneska jsem nebylave škole, ráno mě bolela hlava a bylo mi zle, tak mě mamka nechala doma. Ell maká ve škole. :P Se nemá. :D Včera nakonec básnička nebyla, neměla jsem čas. Ale i tak, nebojte, do neděle bude. Nebo bude v neděli? To já ještě nevím, jestli to stihnu. Možná by mohla být na téma týdne... Tak dál, obrázek dnes bude určitě, překvápko. :DD Řeknu vám, že to bude vystínovaná kresba ode mě. Kreslila jsem to ve škole a holkám ze třídy se to moc líbilo. :) Uvidíte... Těšíte se zítra na výzo?? Já ani ne. :/ Učíte se zítra? My máme první hodinu Matiku, pak Tělák, a třetí hodinu Češtinu. Čtvrtou nám třídní rozdává vysvědčení, pochopitelně. :DD Já se táák netěším. Těším se spíš ná pátek. :)) Už budu muset asi končit, letím oběhnout, čaute. :]

Po dlouhý době...

29. january 2013 at 15:50 | Sany
Ahoj,
promiňte, že jsem tu dlouho nebyla, nezveřejnila jsem povídku ani deníček. V pátek jsem měla dú, a pak jsem měla disco. V sobotu jsem si čas našla, článek byl. V neděli jsem byla v mekáči, ale bylo volno. Včera jsem na PC nemohla, protože jsem se musela učit matiku, a vrátit knížky do knihovny co jsem měla pro učitelku ve škole :P Dneska jsem tu, ale jestli básničku stihnu vymyslet nevím. V mojí "zbírce" v mém "rukávu" v mém "sešitu" nebo jak to říct jsem žádnou dobrou nenašla. Pokusím se :DD A teď rozvrh (nevím jestli to přesně tak bude, podle toho jestli budu mít čas, takže nic neslibuju :P) :

Úterý 29.1. - Básnička (?)
Středa 30. 1. - podle rozvrhu, + náhrada: Deníček
Čtvrtek 31.1. - podle rozvrhu, + náhrada: Povídka
Pátek 1.2. - podle rozvrhu
Sobota 2.2. - podle rozvrhu

Ale i tak, nic neslibuju! Když mi to nevyjde, nezlobte se!!!!
Rozvrh: Here :))

Gloves.

26. january 2013 at 19:35 | Sany |  Fashion
Bonjour,
když je ta zima, myslím, že bychom mohly tuto rubriku začít zimními rukavicemi. Ať máte alespoň nějakou inspiraci.
Více pod perexem.

narozeniny

24. january 2013 at 13:55 | Ell@Sany |  Tipy, triky

Narozeniny

Když má někdo narozeniny, tak mu udělejte moc pěkné překvapení.
  1. Udělejte přáničko z tvrdého (může být i barevného) papíru. Ozdobte ho třpytkami, obrázky, a různými titěrnými blbostmi. Bacha, ať to není přeplácaný! Jo, a obrázky atd. volte podle toho, komu to dáváte.
  2. Rodičům napište: Mám tě moc rád/a, všechno nejlepší k narozeninám! Nebo něco na ten způsob. Taky je moc pěkná básnička.
  3. Drobný dáreček (jako třeba vonná svíčka, líčidla, šperky, a další serepetičky.) Něco z toho se bude rodičům a kamarádům určitě líbit!
  4. Nějaký malý dortík nebo koláček. Úplně nejlepší je, když to upečete sami, a ne cukrárna!!
Jenom pár tipů, co u nás vždy zabírá. :DDD Your Ell@Sany :))
+ náš nový blogový skype: Napište si o něj na e-mail zabky002@seznam.cz. Napište přezdívku a blog!!

Akrylové barvy

23. january 2013 at 14:00 | Sany |  Sany
Zdravím,
máme obrázek, páč je středa. :DD Nakreslila jsem to akrylovýma barvičkama. Akrylkama je to můj první obrázek. :)) Dnes jsme měli skoro na každý předmět supla. :D Ajina, Přírodopis, Matika. :)) Jen Čeština a Informatika, ale to zas tak nevadilo. To je jedno, tady je ten obrázek :))


Líbí?? :DD

Když se nemám zrovna nejlíp...

22. january 2013 at 13:30 | Ell@Sany |  Básničky
Bonjour,
ten nadpis je pravda, není mi zrovna nejlíp. Dneska je úterý, tzn. nějaká básnička, ne? Ve čtvrtek bude vysvědčení... Já si kupodivu spravila matiku... Jak se mi to sakra mohlo povést?? Sama to nepochopím. Já vím, jsem blázen. :DD No, to by už teda stačilo, teď ta básnička:

[21.1.2013] - People...

21. january 2013 at 14:05 | Sany |  Diary
Zdravím (zase),
pondělí, tzn. deníček. Jdu hned k věci. Poslední (pátou) hodinu jsme měli AJ (angličtinu pro ty, co to nechápou :DD) a brali jsme novou kapitolu People... (a ještě jednou pro nechápající, people znamená lidé). Byla to strašná nuda. :(( Schválně, hádejte, s kým Sany (nebo taky Já) seděla. Těžká otázka. :DDD Něco je na tom dobrý, naše třídní je nemocná, takže nám odpadla Vlastivěda (zeměpis). Možná, (jen MOŽNÁ) pojedou adminky tohoto blogu v březnu do Itílie! Na šest dní, do hlavního města. (Jestli vám nejde zeměpis, je to Řím ;D) Za chvíli (no, za chvíli ne, spíš až tak ve tři) budu muset vrátit knížky do knihovny. A aby jste se neptali jaké, jsou to dvě: www. trápení od Jacqueline Wilson, a Jen pro čarodějnice - Matika a další pohromy od Thomase Breziny. Jej, jak mě se nechce! Nezáviďte, můžu vám říct, že se fakt nemám. Asi budu muset končit, mám DÚ (domácí úkol) z M (z Matiky). Jo, ty moje zkratky! :DDD
Sany

Milé i nemilé překvapení

18. january 2013 at 15:05 | Ell@Sany
Zdravíme,
nejdříve to nemilé překvapení. MAŽEME VŠECHNY RUBRIKY.
Blog bude jen o tomto:
Deníček - PO
Básničky - ÚT
Obrázky - ST
Návody - ČT
Povídky - PÁ
Móda - SO

Doufáme, že to nevadí. Smějící se
Ell@Sany