April 2013

GIMP - Korálky různých barev a velikostí

28. april 2013 at 15:35 | Sany
Ahojky,
včera, konkrétně 22:09 jsem měla konečně opravený počitač, a přibyl mi i GIMP. Program GIMP je grafický editor. (Pro ty, co neví co to je. :D) Dneska ráno jsem začala vytvářet barevné korálky, pak jsem měla menší pauzu, a teď je to konečně hotové. Podívejte se na výsledek sami:

Mějte pochopení, můj první výtvor. :))
Sany

Já vím, jsem blázen :/

25. april 2013 at 16:37 | Ell@Sany |  Diary
Ahojky,
omlouvám se za neaktivitu, ale poslední dny bylo venku tak hezky! :D Nejspíš bude další (ano, už zase :D) pozastavení. No, polopozastavení. Články budou tak 1x - 3x týdně, takže kdyby nás Darlings omluvily... Já vím, že to s náma je nemožný, každou chvilku je pozastaveno, ale vážně nemáme čas, a já myslím, že blog není povinnost. :-)
Zatím ahojte :DD

[22.4.2013] - Jedno slovo...

22. april 2013 at 15:44 | Sany |  Diary
Ahojky,
mám pro vás jedno slovo. Přijímačky. Nebojte, já ani Ell na přijímací zkoušky nejdeme, ale asi devět z naší třídy ano. Nechci, aby kdokoli odešel. Nechci se spojovat s jinou třídou. Určitě mi na to budete psát komentáře typu "Na to si zvykneš" a tak, alejá ne. Já si na to nezvyknu. Tak jo, musím myslet na něco jiného, jako je... Den Země. Ano. Dnes je Den Země, a my máme po celé škole rozvěšené plakáty s obrázky stromů atd. a obrovským nápisem "22.4. - Den Země". Trošičku mi to leze na nervy, ale už to ani neřeším. :)) Už nevím co napsat, dám vám sem obrázek a jdu pařit se simíky. :DDD

Sany

Nový, velký nábor AFFS

22. april 2013 at 15:11 | Ell@Sany
Ahoj,
máme tu nový nábor AFFS. Tentokrát nebudou žádná pravidla, takže žádné souhlasíš s pravidly Ano Ne... Stačí jen:

Přezdívka
Blog
Proč chceš být AFFS?


To, co nás zajímá

21. april 2013 at 19:47 | Ell@Sany
- Snažíme se pomoct a poradit

- Sany má jeden příběh rozepsaný

- Každý musí mít neco na sobě, ne?

Boo! Here ghost!

21. april 2013 at 13:32 | Sany |  Diary
Ahojky,
Jak moc jste se lekli mého nadpisu? ;) Dneska jsem nakreslila docela dost očí, takže se připravte na várku kreseb a maleb. :D Koupila jsem si nové pastelky, gumu, tužky a strouhátka od Mapedu, takže se máte na co tešit. :-] A taky mám připravené nějaké návody, ještě zítra by tu měl jeden být. :D Nesnáším neděle. Je sice volno, ale každou neděli se musím učit. :/ No, trochu přeháním, vlastně se učím jen některé. :DDDD Dneska zrovna nemám úkoly. Yes! Takže budu mít volno. :-) Proto se budeme muset více snažit. Panebože, podívejte se na archiv! Únor (19), Březen (12), Duben (5) a je 21. dubna! Teď jsem si všimla, že jsou to čtyři měsíce od "konce světa." Asi už budu končit, protože upřímně, už nevím co mám napsat. :DD
Byla bych moc ráda, kdyby si všichni affíci napsali Ell@Sany! Já vím, že Ell moc nepíše, ale počítač nemá, protože se jí rozbil, a taťka jí nechce pustit na svůj. Už si s bráchou šetří na nový. :)

Bylo by super mít tak roztomilou sestřičku, klidně i z Ruska. ♥

Pozastavení končí (?)

20. april 2013 at 17:00 | Sany
Ahojky,
Přemýšlým, že bych ukončila pozastavení. Začalo mi to nějak chybět. :DD Ale vážně, když bude venku hnusně, budu se nudit. Proto končí. :) A když bude hezky, a nebudeme se ozývat, nejsme mrtvé, ale běháme po venku. ;)

---Pozastavení---

6. april 2013 at 12:14 | Ell@Sany
Ahoj,
chtěly bychom to tu na chvilku pozastavit. Už tak máme dost málo volného času, a nechceme si ho ještě zkracovat.
Ell@Sany

Outfit #12 - Is it smart clothes?

4. april 2013 at 20:31 | Sany |  Fashion
Ahojky,
mám tu pro vás čerstvou novinku z polyvore. Budu moc ráda když zanecháte komentík. (Ráda bude i Ell :D)


Your Sany ;))

Ztracené oběti

4. april 2013 at 19:55 | Sany |  Krátké povídky
Ahoj všichni,
napsala jsem pro vás nový horor. :)) Myslím, že jich bude i víc, ale to ještě uvidíme. :D No, doufám, že se bude líbit. ;o)


5. července 2005
Byl krásný letní večer. Krásné počasí, a i když byla noc, piknik pod hvězdami by byl naprosto nádherný.
Na kraji lesa jednou žila holčička Vanessa s rodiči a pejskem Danym. Měla 9 let, stejně jako její nejlepší kamarádka Anelis. Jednu noc byla Anelis u Vanessy na přespávačce. Byla asi jedna hodina ráno, když se to stalo. Bylo to strašné, úplná hrůza. Vanessa ani Anelis nemohly usnout, tak je napadlo, že by si mohly dát svačinku, protože k večeři měly jen trochu rizota. Vanessa vytáhla dvě baterky ze šuplíku. Nechtěla rožínat světlo, protože ložnice rodičů byla hned vedle, a nechtěla nikoho (ani Danyho) probudit. Jak šly tmavou chodbou, míhaly různé druhy rostlin v květináčích. Kuchyně byla na druhé straně domu, takže už mohly rosvítit světlo a vypnout baterky. Vanessa otevřela lednici, a vytáhla z ní dva velké banány. Jeden hned podala Anelis, a jeden začala loupat. Venku bylo moc krásně, i když větší tma než obvykle. Vyšla na balkon, a naproti v lese stála postava. Byla vidět jen silueta, ale i tak šlo poznat, že to byla zřejmě muž. V ruce držel podivný pytel. Podíval se na Vanessu. Ta leknutím uskočila, a schovala se zpět do domu. Jeho oči v té tmě zářily jako lampiony. Obě šly raději zase spát.
6. července 2005
Když se děvčata druhý den probudily, nikde nemohly najít Denyho. Měl plnou misku s pitím i jídlem, všechny hračky byly v krabici tak jako večer. A pak ještě jedna podivná věc. Vstávaly poměrně brzy, a vždy, když se takto pozdě vzbudí, je už maminka vzhůru a chystá snídani. Ale to se nestalo. Nebyla ani v ložnici, a nikdo, dokonce ani tatínek nevěděl kde Deny s mainkou jsou. Na procházku by nešli, maminka by alespoň zavolala. Udělali jsme k snídani palačinky a čekali, jestli se vrátí. Nic. Když šla Vanessa spát měla na polštáři vzkaz:
Jsi na řadě.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uf, sama se bojím :DDD
Your Sany ;))